Anında Bilgi Alın!
Eğitim Danışma Hattı : 0506 587 93 87
WhatsApp Hattı : 0506 587 93 87

Kurs detayları

Fiyat
1,000.00TL
thumbnail

VATANDAŞLIK + TARİH SORU ÇÖZÜM KAMPI

  • Genel bakış
  • Müfredat
  • Eğitmen
  • Gözden geçirmek

AÇIKLAMA KISMINI DİKKATLE OKUYALIM!

Öğretmen :  Seçgin Hoca

Ders : VATANDAŞLIK + TARİH SORU ÇÖZÜM KAMPI

Ders Başlangıcı : 1 Mayıs

Saat : Whatsapp grubunda belirtilecek

NOT : Dersler İnka Uzemin kendi sistemi üzerinden yapılacaktır. Yine sistem üzerinden derslerin tekrarını izleyebilirsiniz. Gerekli materyalleri kayıt olan herkese PDF şeklinde gönderilecektir.


REHBERLİK : Alanında uzman hocalarımız ve uzman İnka Uzem Akademi ekibi ile süreç boyunca yapılacak rehberlik, motivasyon ve yönlendirme yayınlarına ücretsiz erişim sağlayabileceksiniz.

 

CANLI DERS VE VİDEO DERS SİSTEMİ : Canlı derslerimiz www.inkauzem.com adresinden yazılımı tamamen bize ait olan altyapımız üzerinden çok kolay bir şekilde erişebileceksiniz. Derslerinizi farklı sebeplerden dolayı izleyememe durumunda sınava kadar sınırsız tekrar videolarımızı izleyebilirsiniz.


TEKNİK DESTEK : İnka Uzam Akademi teknik ekibi canlı ders esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlem almakta olup anlık olarak sorun yaşayan öğrencilerimize gerek WHATSAPP üzerinden gerekse arayarak yardımcı olmaktadır. Online bir sistem kullandığımız için senin de imkanların burada önem arz etmekte. Minimum 12 MBPS internet hızına sahip olduğunda derslerimizde problem yaşaman en aza inecektir.ÖDEME : Ödeme yöntemi olarak banka kartına tek çekim, kredi kartına taksit, havale ve EFT seçeneklerini kullanabilirsin. Kredi kartına taksit seçeneğinde bankanın sana uygulayacağı vade farkı yansıtılacaktır.

Kart veya Havale/EFT ödeme yapan öğrencilerimiz 0506 587 93 87 Whatsapp hattımızdan Whatsapp grubuna dahil olmak için yazmanız gerekmektedir.


IBAN : TR05 0006 4000 0011 2640 1151 70

Muhammet Aktürk - Türkiye İş Bankası


 


 

Kurs içeriği

Gereksinimler

  • Gereksinimler

my skills

UI & UX design
80%
wordPress
90%
technology
70%
marketing
60%

4.5

average rating

course reviews

80%
50%
20%
10%
10%
image

İnka Uzem Akademi'nin güçlü eğitim kadrosu ve online kursları ile başarıyı yakalayın!

image
whatsApp icon