Anında Bilgi Alın!
Eğitim Danışma Hattı : 0506 587 93 87
WhatsApp Hattı : 0506 587 93 87

{

 

    Eğitim paketiniz, banka onayı alındıktan sonra aynı gün içerisinde aktive edilir. Kitap siparişleriniz ise banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Sipariş verdiğiniz kitap mevcut değil ise tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Bu süre tedarikçi firmalar ve yayınevlerinden kaynaklı olarak uzayabilir. Teslimat adresinin www.inkauzem.com'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

    Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

    Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

    Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.inkauzem.com ve taşıyıcı kargo firması garantisi ile size teslim edilecektir.

    Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili size bilgi verilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

    İnkauzem.com eğitim sektöründe hizmet veren bir e-ticaret sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bundan kaynaklı olarak ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine aynen iade edilir.

 

}

shape shape shape
image

15

+

Uzman eğitmenler
image

250

+

Kayıtlı öğrenciler
image

10

+

Toplam kurs

Alanında Uzman Eğitmenler

Muhammet Aktürk
image

Muhammet Aktürk

Bekir İnal
image

Bekir İnal

Kadir Korkut
image

Kadir Korkut

Abide Galip
image

Abide Galip

Efe Ay
image

Efe Ay

Enes Yüksel
image

Enes Yüksel

Erdoğan Coştan
image

Erdoğan Coştan

Habibe Tütüncü
image

Habibe Tütüncü

H. Onur Toprak
image

H. Onur Toprak

Hülya Yağcı
image

Hülya Yağcı

Hüseyin Çevik
image

Hüseyin Çevik

Kamuran Taşdemir
image

Kamuran Taşdemir

image

İnka Uzem Akademi'nin güçlü eğitim kadrosu ve online kursları ile başarıyı yakalayın!

image
whatsApp icon